Hakkımızda

Mobirise

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın ; ALİ MURAT BOZKURT 1944 Yılında Dedesi " KARA ETHEM " lakaplı marangoz Ethem Usta ile başlayan ve babası Süleyman Bozkurt ile devam eden marangozluk mesleğini daha sonra kereste ve Orman Ürünleri Ticaret İşleri yaparak mesleğe olan bağını farklı bir boyuta taşımış ve siz değerli müşterilerimizin ayrıcalıklı tutumu ve destekleri ile bugünki konumuna ulaşmıştır. Günümüzde ise 3. Kuşak olarak ERMURAT ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş. firmasıyla hizmetlerine aralıksız devam etmekte ve siz değerli müşterilerizle bu yolda yürümektedir.

Geçmişten bugüne teknolojik yeniliklerden faydalanmayı görev bilerek, gerek tedarikçileriyle, gerek müşterileriyle hızla büyüyen uluslararası bir şirket olmak yolunda ilerlemektir.

Ermurat Orman Ürünleri A.Ş. sosyal sorumluluklarının farkında olup, yenilikçi ve inovatif fikirlerle ürünler üretmeyi amaçlayıp, kalite ve güven ikilisinden asla taviz vermeyen bir şirket konumunu sürdürmektir.

Yapım Aşamasındadır.

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

Adres

Barak Mah. Havaalanı Yolu Blv. Elyaf İplik Apt. No 114/1 Şahinbey, Gaziantep / TÜRKİYE

Telefon
  • +90 342 225 32 25
E-Posta
  • info@ermuratorman.com.tr

Develop a website - Click for more